Over Lunch Webinar Discussie 'Emerging Market Equities'

Lunch Webinar Discussie 'Emerging Market Equities'

Welke emerging markets bieden op dit moment de meest interessante beleggingskansen? Bieden aandelen uit opkomende markten nog structurele kansen nu de waarderingen zijn gestegen? Hoe verhouden deze waarderingen zich tot die in ontwikkelde markten?

Hoe ga je om met de toenemende concentratie in de benchmark, zoals het grote gewicht van TSMC? In hoeverre draagt een allocatie naar EM bij aan portefeuillediversificatie? Hoe moeten beleggers zich positioneren ten opzichte van zwaargewichten als China, India en Taiwan? En welke rol is weggelegd voor kleinere opkomende markten?

Op woensdag 30 september van 12 tot 13 uur organiseert Financial Investigator een Lunch Webinar Discussie over 'Emerging Market Equities'.

Deelnemers aan de discussie zijn:

  • Louis-Vincent Gave, CEO, GaveKal
  • Catriona Macnair, Investment Director - Emerging Markets Equities, Aberdeen
  • Robert Secker, Portfolio Specialist, T. Rowe Price

De discussie wordt geleid door Harry Geels, Senior Investment Advisor bij Auréus.

Registratie
Deelname staat open voor buy-side beleggingsprofessionals werkzaam bij pensioenfondsen, fiduciair managers, family offices, consultants, banken, verzekeraars of die werkzaam zijn op het gebied van fundselectie bij onafhankelijke asset managers. Uw aanmelding is onderhevig aan goedkeuring van Financial Investigator en de partijen die dit webinar financieel mogelijk maken.

In samenwerking met: