Financial Investigator Market Update, 10 januari 2023
Annebeth Roor-Wubs: Meer of minder geld voor biodiversiteit?
Vorige maand werd eindelijk het lang verwachte VN-akkoord over biodiversiteit gesloten. Tijd voor beleggers om massaal te investeren? Of is er juist minder geld nodig?
Brazilië is veruit de belangrijkste opkomende markt in Latijns-Amerika en verraste in 2022 in positief opzicht. Dit jaar onder Lula is er alle reden om terughoudend te zijn.
Harry Geels: Zeven argumenten om vermogen niet te belasten
De ongelijkheid in inkomen en vermogen is sterk toegenomen. De roep om hogere belastingen op vermogen wordt luider en luider. Hoogste tijd voor een tegengeluid.
Nadine van der Meulen, Roland Bezemer, René den Hertog, Michiel Hagedoorn, Jop Versteegt, Olaf Brugman, Julia Adam, Rob van Mazijk, Ruben Laros, Imke Hollander en vele NN IP-ers wisselden van functie.