Nieuws / Actueel / AEGON wint prijzen European Pensions Awards 2011


6 juli 2011
AEGON’s goede reputatie als pensioenuitvoerder in Europa is dit jaar bevestigd met twee prijzen tijdens de European Pensions Awards. Voor het tweede jaar op rij wist AEGON Global Pensions de prestigieuze Pension Provider of the Year Award te winnen. AEGON’s dochter TKP Investments heeft voor de vierde keer op rij de Multi-Manager of the Year Award gewonnen.

Tijdens het awards gala op 30 juni in Londen werden de prijzen uitgereikt. Andrew Wood, verkoopdirecteur voor het Verenigd Koninkrijk en Scandinavië, nam namens AEGON Global Pensions de prijs in ontvangst. Roelie van Wijk, CEO van TKP Investments, nam de Multi-Manager of the Year Award in ontvangst. Frans van der Horst, Managing Director van AEGON Global Pensions: “Opnieuw tonen deze prijzen AEGON’s uitgebreide pensioenkennis en expertise in Europa aan. De kwaliteit van ons aanbod wordt verder benadrukt door de Multi-Manager of the Year Award voor de vierde keer te winnen.”

Roelie van Wijk, Algemeen Directeur van TKP Investments zegt: “Als onderdeel van onze integrale dienstverlening, bieden we al ruim twintig jaar vermogensbeheer aan via een multi manager benadering. TKP Investments behoudt haar marktleiderschap op dit gebied door continu innovaties door te voeren in de inrichting van de portefeuilles, het beleggingsproces en het aanbod van de producten. Het voor de vierde achtereenvolgende keer winnen van de Multi-Manager of the Year Award bevestigt dit, waarbij de jury dit jaar vooral het brede productaanbod vermeldde. Een pensioenfondsklant kan elke strategische beleggingmix en risicoprofiel creëren met het brede productaanbod en met voor elke categorie zowel actieve als passieve oplossingen.”

 
Financial Investigator Publishers | IJburglaan 630A | 1087 CE | Amsterdam | T +31 (0)20 416 6057 | M +31 (0)6 22 92 68 25
Webdesign by KIM The Company & IE-architects © 2010 Financial Investigator Publishers, All Rights Reserved