Nieuws / Actueel / Threadneedle: beste grote aanbieder aandelenfondsen


Vermogensbeheerder Threadneedle is bij de FD Morningstar Awards 2011 voor de derde keer op  rij uitgeroepen tot ‘Beste Grote Fondshuis Aandelenfondsen’. Daarnaast is het Threadneedle Pan European Fund net als vorig jaar winnaar in de categorie Aandelen Europa.

“Het is uniek om drie jaar achter elkaar uitgeroepen te worden tot beste grote aanbieder van aandelenfondsen. Deze awards bevestigen dan ook dat wij op basis van actief management in staat zijn op consistente wijze alpha te genereren“, zegt Feike Goudsmit, Executive Director Benelux van Threadneedle. “Het is een grote uitdaging om deze status vast te houden. De economische ontwikkelingen wereldwijd vragen van onze sector maximale flexibiliteit en voortdurende inzet om tot een goed resultaat te komen.“

De Morningstar awards worden uitgereikt aan vermogensbeheerders die een continue outperformance hebben laten zien bij meerdere fondsen. Daarbij wordt door de Morningstar analisten niet alleen gekeken naar het laatste jaar, maar om toevalstreffers uit te sluiten ook de laatste drie en vijf jaar. Voor de award ‘Beste Grote Aanbieder Aandelenfondsen’ worden vermogensbeheerders verkiesbaar gesteld die meer dan 20 aandelenfondsen aanbieden met een Morningstar Rating.

Het Threadneedle Pan European Fund is winnaar geworden in de categorie Aandelen Europa. Het fonds heeft naast een indrukwekkende performance in 2010* in de laatste drie en vijf jaar de beste prestaties in deze categorie laten zien. De award bevestigd de sterke reputatie die Threadneedle heeft op het gebied van beleggen in Europese aandelen. Alleen de beste beleggingsideeën maken deel uit van de portfolio, dat succesvol wordt beheerd door fondsmanager Ann Steele.

* Performance Threadneedle Pan European Fund (net) 26.0% (Index 11.7 (gross)). Bron: Morningstar, (Offshore universe), bid to bid, in EUR, bruto inkomen herbelegd per 31.12.2010. De verstrekte informatie heeft betrekking op het huidig management en andere kosten. Instapkosten voor nieuwe beleggingen zijn buiten beschouwing gelaten. Index rendementen zijn gebaseerd op herbelegging van dividenden en kapitaalgroei, en in tegenstelling tot fondsrendementen worden geen beheerkosten of andere kosten gevorderd. Omdat de index niet wordt beheerd, kan er niet in worden belegd.

 
Financial Investigator Publishers | IJburglaan 630A | 1087 CE | Amsterdam | T +31 (0)20 416 6057 | M +31 (0)6 22 92 68 25
Webdesign by KIM The Company & IE-architects © 2010 Financial Investigator Publishers, All Rights Reserved